The world is full of perverts

Ausalt, noh, inimesed, miks teie hulgas on nii palju perve? Lähen täna Brüsselis üle raudteejaama platsi (harilik jaamaesine plats, mitte seal all, kus elab erineval hulgal igasuguseid rohkem või vähem elu hammasrataste vahele jäänud inimesi). Läheneb kiirel sammul täitsa harilik mees, siuke keskealine, mõttetu välimusega, lühike (loe minust lühem). Hüüab juba kaugelt, kas inglise keelt räägin. Vastan, et räägin ja tüüp küsib mingit tänavat. Ma ei tea, kus see on. Tüüp jääb natuke rääkima, muudkui korrutab, kui tore ja liberaalne linn on Brüssel ja temale ikka hullumoodi meeldib jnejne. Et siin olla olnud just “naked bicycle party for 50 people”. No ma ei tea, ma ikka eelistaksin riides olla enamasti. Tema olla Torontost. Aktsent oli Kanada oma vist küll. Ja sirutab siis käe, et saame tuttavaks. Ma sirutan vastu, sest miks ka mitte, selline kena lahke inimene. Ja siis surub kena lahke inimene nagu möödaminnes mu käe vastu oma privaatseid kehaosi. Eeee…. korraks ma mõtlesin, et kujutan ette. NO holy shit, indeed! Ega ma talle ju midagi ei öelnud, sest mis oleks sobinud? Näiteks “excuse me, we were supposed to shake hands not rub private parts?” Tükk aega pärast mõtlesin, et misasi see nüüd siis oli… Lühikesed mehed, my ass!

8 thoughts on “The world is full of perverts

  1. Ma ka ei oska, ei noorena ega praegu. Poeg küsis ka, kui olukorda kirjeldasin ja ta oksehääled lõpetanud oli, et “lõiuga ikka sõitsid?”. Ei sõitnud, noh, isegi head-aega ütlesin kiirelt minema kapates. Öäkk. Algues ei taipagi, et see praegu ja päriselt juhtus.

   Like

   1. Mul on, tavaliselt, kiirelt terav keel, siis pole kiireid käsi vaja. Aga sellist nilbust ma ei mäleta, et oleks minuga juhtunud. Võimalik, et siuke asi lööks tummaks.

    Liked by 1 person

 1. Iuuuuuu kui rõve :/ Sellisel puhul tuleks tõesti kõrvakiil äsada. Mõistan seda, et õigel ajal ei tule see pähegi, aga sinu kogemuse toel ma kavatsen ise meelde jätta, et kui nii juhtub, siis panen ühe heleda laksu kirja. Tegelikult tahaks seda laksu ka harjutada kuskil 😀 Et kuidas lüüa piisavalt kõvasti, piisavalt valju latakaga ja piisavalt alandavalt.

  Liked by 1 person

 2. Ongi nii ootamatu, et vähemalt korraks mõtlesin – kas see tõesti juhtub? Noh, ja vältas ju sekundi murdosa, sest siis juba tõmbasin käe lahti ja kaugenesin. Ja ei oskagi kõrvakiilu äsada. Aga peaks vist tõesti harjutama. Sest muutuda ilgeks endasse tõmbunud mühakaks, kes põhimõtteliselt ühelegi vastassoo esindajale teed ei juhata, põhjendusega, et “äkki on perv” oleks ka väga nõme.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s