Esimene külaline: Armastusel pole piire

Oh sa issanda püha püss, kuidas mul see jäi ümberblogimata. Väga hea materjal ja õpetuseks mulle, kes ma hetkel püüan arendada eri tasanditel rahuldustpakkuvaid suhteid kolme erineva mehega. Päris hästi tuleb välja, kusjuures. Ja täiendab ka mu prantsuse raadiosaatest arendatud sarnaseteemalist postitust.

ritsikukodu

Nagu eile välja hüütud, saate täna lugeda esimest lugu külalispostituste sarjast, mille teemaks on paarisuhtete erinevad vormid, seks ja kooselu.

Miks ma seda teen?

Et paremini mõista. Soov inimesi mõista on üks minu baasvajadustest.

Tänase külalisega tuli teema lihtsalt jutuks ja mulle tundus see huvitav. Järgmisel päeval rääkis teine sõber teisest asjast ja mõtlesin, et võibolla teistelgi oleks huvitav neist teemadest lugeda.  Maailm on nii kirev ja inimesed nii erinevad! See suudab mind ikka ja jälle üllatada.

Esimene külaline kirjutab:

ESIMENE OSA

“Kopp on ees nendest “sul on suhe, miks sa teistega suhtled?” inimestest!” halas sõber mulle Facebooki vestlusaknas üsna samal ajal, kui Ritsik teises aknas tegi ettepanekut külalispost kirjutada. Küsisin sõbralt, kas kirjutan? “Muidugi!” vastas ta.

Ma siis kirjutan.

Minul ja mu elukaaslasel on eetiline mittemonogaamne suhe. Me ei ole sellega kapis, aga me ei ole ka kapist väljas. Tööl ei teata ja vanem generatsioon ei tea, aga sõprade…

View original post 1,703 more words

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s