Püha müristus, müha püristus

Ma ei pea õigeks, ise välismaal elades, iga Eestis toimuva, mitte-kõige-õigema sündmuse või arengu kohta kriitikanooli puistata, samuti olen endaga kokku leppinud, et ajaleheartiklite kommenteerijate hulka ma kunagi ei astu (ok, oli paar erandit kui kohalikus Pärnu Postimehes oli vaja isa artiklite all nõmekommentaatoritele vastu astuda, aga seda vabandas noblesse oblige.)

AGA kui ma loen ühel ja samal päeval Eesti lehtedest, kuidas 12-aastane tüdruk, kelle kamp temast vanemaid poisse metsa viis ja endal suhu võtma sundis ON ISE SÜÜDI ja tegu ei ole vägistamiskatsega vaid “õppetunni andmisega” ja kohe samas kiitlevat artiklit, kuidas meil on perevägivald aastate lõikes märgatavalt vähenenud, AGA pereägivallaakti toimumises on enamasti süüdi ohver ise, siis tahaks esmalt kirve haarata ja mõned ametkonnad lihtviisiliselt laiali lüüa, teiseks küsida, mismõttes (enda arvates) 21. sajandi Euroopa juhtiv digiriik erineb Islamiriigist? Võib-olla me polegi paremat väärt, kui steriliseerija-Vassiljeveid ja Varro Vooglaidu ja mina peaksin tulevikuplaanid ümber tegema ja neid Eestiga mitte sidumagi?

One thought on “Püha müristus, müha püristus

  1. kui ma täna hommikul eesti uudiseid lugesin, hakkas mul sama halb. Komme ma ei hakanud enam lugemagi, sest need on enamasti veel haigemadkui artiklid ise.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s